עמוד ראשי

אז למה G DATA?
הגנה טוטאלית על המחשב מפני וירוסים, התקפות סייבר, תוכנות ריגול, פריצות, סוסים טרויאניים וכמובן חומת אש מתקדמת וגיבוי מוצפן בענן.
ספרו לי עוד
כותרת שקופית
I am slide content. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
לחץ כאן
כותרת שקופית
I am slide content. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
לחץ כאן

לקוח עסקי

לקוח פרטי

תמיכה

חידוש רישיון

כניסת משווקים

אז למה G DATA ?

תוכנת האבטחה עטורת הפרסים - G DATA פתרונות אנטי וירוס ואבטחת מידע מתקדמים.

הגנה טוטאלית על המחשב מפני וירוסים, התקפות סייבר, תוכנות ריגול, פריצות, סוסים טרויאניים וכמובן חומת אש מתקדמת וגיבוי מוצפן בענן. תוכנת האנטי וירוס G DATA הינה תוכנת האנטי וירוס המתקדמת ביותר הקיימת בתחום.

G DATA כי יש מישהו ששומר על הנתונים החשובים ביותר שלך - במחשב הפרטי שלך. האנטי וירוס הבטוח ביותר ששומר על המחשב שלכם מכל איום, הגנה מושלמת ומקיפה יותר. G DATA הינה תוכנת אנטי וירוס ייחודית בה תוכלו לגלוש, לקרוא ולקנות בבטחה בידיעה שהמידע האישי, הפרטיות והזהות שלכם מאובטחים ומוגנים יותר מאי-פעם.

ל-G DATA טכנולוגיות סריקה וזיהוי פורצות-דרך אשר מובילים בטכנולוגיה עדיפה וחדשנית יותר שמשלבת את מיטב טכנולוגיות האבטחה בעולם במוצרי האנטי-וירוס שלה. בולטים בהן טכנולוגיית Double Scan, עם שני סורקי וירוסים עצמאיים לגילוי וזיהוי הגבוה ביותר של וירוסים, והגנה מיידית בזמן אמת Outbreak Shield הכוללת עדכוני חתימה מזעריים אחת ל-60 דקות! הטכנולוגיה הרב שכבתית פועלת ביעילות מירבית תוך ניצול מינימלי של הזיכרון והמעבד ומבלי להאט כלל את המחשב.

נראה טוב? נסה את הפאנל שלנו!

מעוניין? למה אתה מחכה? התחל עכשיו!

פתרונות אבטחה שקוצרים תשבוחות על ידי בדיקות עצמאיות

VIRUS BULLETIN

“האקרים לא עוברים שום משוכה, G – DATA מרוויחה את פרס VB100 בסגנון לא שגרתי…”

AV COMPARATIVES

“G – DATA Antivirus קל להתקנה… נוח לשימוש על ידי משתמש שאינו בהכרח מנהל מערכת – מומחה לניהול הרשת…”

IPACSO – AWARD

G DATA היא זוכת פרס IPACSO של האיחוד האירופי בתור החברה החדשנית ביותר בתחום אבטחת הסייבר לשנת 2014.

הנאה מגלישה בטוחה בזכות הגנה רב שכבתית הכוללת מספר שכבות הגנה

חבילת האבטחה המקיפה ביותר כוללת את מודול האנטי וירוס המתקדם ומורכבת מחומת אש חזקה, גיבוי מוצפן בענן או מקומי למסמכים והתמונות והצפנה על המידע להגנה אולטימטיבית על נתוני המחשב

מאבטחים אתכם בגלישה ורכישה באינטרנט גלשו לבנק בביטחון עם הגנה על רכישות ותשלומים מקוונים זו אבטחה מהימנה שמגינה על הנתונים האישיים שלך

בקרת התקנים מלאה המאפשרת שליטה מדוייקת בהתקנים חיצוניים שמשתמשים מחברים למחשב, מצלמת אינטרנט, USB, דיסק און קי

הגנה מפני תוכנות ונוזקות כופר וירוסים, סוסים טרויאניים, תוכנות ריגול ותוכנות פריצה, עם עדכוני חתימות כל 60 דקות ושדרוגי המוצר בחינם לגרסת המוצר החדשה.

בגרסא החדשה -הגנה מקיפה באמצעות אבטחה המגנה על המחשב מפני תוכניות זדוניות אשר פוגעות ומנצלות תוכנות המותקנות כבר על המחשב

הגנה מלאה לטלפונים ניידים, שליטה מרחוק, גישה מאובטחת מכל מקום למיילים, לוחות שנה והודעות

השתכנעם?

בחר עכשיו את הפיתרון המתאים לצרכים שלך.

כבר לקוחות קיימים?

חידוש רישיון או שדרג לפתרון אבטחה אחר של G DATA.